نمونه سوالات اتوکد با پاسخ

نمونه سوالات تستی اتوکد با جواب

دانلود فایل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نمونه سوالات اتوکد با پاسخ

 

اتوکد از تعدادی API برای شخصی سازی و اتوماسیون پشتیبانی می کند. این شامل AutoLISP ، Visual LISP ، VBA ، .NET و ObjectARX است . ObjectARX یک کتابخانه کلاس C ++ است که همچنین پایه این موارد بود:

محصولاتی که قابلیت اتوکد را به زمینه های خاص گسترش می دهند
ایجاد محصولاتی مانند AutoCAD Architecture ، AutoCAD Electrical ، AutoCAD Civil 3D
برنامه مبتنی بر اتوکد شخص ثالث
تعداد زیادی افزونه AutoCAD (برنامه های الحاقی) در فروشگاه برنامه Autodesk Exchange Apps موجود است. [۱۵] DXF اتوکد ، قالب تبادل نقاشی ، امکان وارد کردن و صادرات اطلاعات نقاشی را فراهم می کند.

ادغام عمودی
Autodesk همچنین چند برنامه عمودی برای پیشرفتهای خاص نظم نظیر:

اتوکد فولاد پیشرفته
معماری اتوکد
اتوکد برق
اتوکد ecscad
اتوکد نقشه ۳D نمونه سوالات اتوکد با پاسخ
اتوکد مکانیک
نماینده اتوکد
جزئیات ساختاری اتوکد
طراحی برنامه اتوکد
اتوکد P&ID
اتوکد کارخانه سه بعدی
Autodesk Civil 3D
از آنجا که اتوکد ۲۰۱۹ ، چندین عمودی با اشتراک اتوکد به عنوان مجموعه ابزار خاص صنعت گنجانده شده است.نمونه سوالات اتوکد با پاسخ

به عنوان مثال ، AutoCAD Architecture (معماری دسکتاپ سابق) به طراحان معماری اجازه می دهد تا اشیا ۳D سه بعدی مانند دیوارها ، درها و پنجره ها را با داده های هوشمندتر به جای اشیا simple ساده مانند خطوط و دایره ها با آنها ترسیم کنند. داده ها می توانند به گونه ای برنامه ریزی شوند که محصولات معماری خاصی را که در صنعت ساخت و ساز به فروش می رسند نشان دهند و یا برای قیمت گذاری ، برآورد مواد و سایر مقادیر مربوط به اشیا represented نشان داده شده ، در یک پرونده داده استخراج شوند.

ابزارهای اضافی از یک مدل معماری سه بعدی ، نقشه های استاندارد دو بعدی مانند ارتفاعات و مقاطع را تولید می کنند. به همین ترتیب ، Civil Design ، Civil Design 3D و Civil Design Professional از اشیا-مخصوص داده پشتیبانی می کنند که محاسبات و نمایش های آسان مهندسی عمران را آسان می کند.نمونه سوالات اتوکد با پاسخ