دانلود کتاب جرم اختلاس

جزوه تایپ شده جرم اختلاس

دانلود فایل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود کتاب جرم اختلاس

پراکنده است و مقادیر آنها اندک است.

با این حال ، اگر همان کارمند سیستم حسابداری را نیز مدیریت کند و متوجه شود که هیچ کس به جز او توجهی نمی کند ، چه می کنید؟ استفاده از کارت اعتباری شرکت برای استفاده شخصی هنگامی که با سوابق حسابداری ج01445241 ترکیب شود می تواند به نمونه های گسترده اختلاس تبدیل شود.

پیشگیری: همیشه دو نفر درگیر این فرآیند باشید: یکی برای تصویب هزینه ها و دیگری برای مدیریت حسابداری. مستندات مربوط به هدف هزینه را نیاز دارید.

باطل کردن معاملات در صندوق پول دانلود کتاب جرم اختلاس
یک شرکت در صندوق فروش ، معاملات را باطل کرده و وجه نقد را به جیب می زند. این یک روش معمول برای کاهش پول از یک کسب و کار کوچک خرده فروشی است.

پیشگیری: سیستم های جدید فروش دارای پروتکل های امنیتی برای جلوگیری از این نوع سرقت هستند. به عنوان مثال ، آنها سطح ترخیص کالا را مجاز می دانند بنابراین می توانید برای خنثی کردن فروش ، به تأیید مدیر نیاز داشته باشید. شماره شناسنامه کارمندان میزان کارایی معاملات را با یک کارمند خاص پیگیری می کند تا بتوانید مرتکب مجرم شوید.

سپرده گذاری سپرده های نقدی
قبل از انداختن کیسه سپرده نقدی در شب در شب ، کارمند مقداری پول نقد را به جیب می زند. مبلغ ممکن است به قدری کم باشد که از قلم نیفتد – شاید ۱۰۰ دلار. اما هفته به هفته ، به هزاران دلار می رسد.

پیشگیری: شخصاً وجه نقد روز را حساب کنید ، برگه واریز را تکمیل کرده و قبل از تحویل کیف ، خود مبلغ را در سوابق حسابداری وارد کنید. یا عملکردها را جدا کنید تا دو نفر درگیر شوند. سایر استراتژی ها ممکن است کمک کنند ، مانند دوربین های امنیتی در منطقه ای که پول نقد در آن شمرده می شود همراه با استفاده از کیسه های قفل شده. نکات بیشتر را برای پردازش پول نقد مشاهده کنید.

حمله به صندوق پول نقد یا گاوصندوق دانلود کتاب جرم اختلاس
این سرقت می تواند به همین سادگی باشد که کارمند ۲۰۰ دلار از صندوق امانات یا خرده پول نقد خارج کند.

پیشگیری: مبالغ زیادی را قفل کنید و کلید را خودتان نگه دارید تا دسترسی و وسوسه کارمندان به حداقل برسد. یا از دوربین های امنیتی استفاده کنید. بخوانید: ۲۰ بهترین روش رسیدگی به پول نقد .

وجه نقدی از صندوق های جمع آوری پول
لاغر کردن پول جمع آوری کمک در امور غیر انتفاعی بسیار رایج است. اما این نوع کلاهبرداری در مشاغلی نیز اتفاق می افتد که هدف خیرخواهانه ای را به خود اختصاص می دهند. اگر یک نفر کنترل کامل پول را داشته باشد ، از ابتدا تا انتها ، وسوسه سرقت می تواند بسیار زیاد باشد.

پیشگیری: همیشه حداقل دو نفر در جریان کار جمع آوری ، ثبت ، واریز و بازپرداخت کمک های مالی شرکت داشته باشند. به وسوسه فرصت ندهید.

سرقت لوازم اداری
اینکه بسیاری از کارمندان تصور می کنند اشکالی ندارد که مقادیر زیادی از لوازم اداری را به خانه ببرند ، بسیار حیرت انگیز است. سرقت لوازم معمولاً شامل وسایل مصرفی مانند تمبرهای پستی ، اسکناس های پست آن یا لوازم قهوه است. دانلود کتاب جرم اختلاس

صاحبان یک تجارت در دوره رکود بزرگ راه حلی داشتند. آنها آنقدر صرفه جو بودند که از کارمندان می خواستند آخر هر روز مداد خود را برگردانند! نیازی نیست که آن را محکم کنترل کنید. اما کنترل های منطقی بهترین روش است.

پیشگیری: بیشتر وسایل خود را در زیر قفل قرار دهید و یک قسمت منبع باز را با کمبود دوباره پر کنید ، تا کوچک شدن کوچک باشد. دوربین امنیتی ممکن است کمک کند. در مورد استفاده از لوازم در جلسه شرکت برای تعیین لحن و انتقال ارزش های شرکت بحث کنید. دانلود کتاب جرم اختلاس