دانلود کتاب برنامه سازی سیستم

جزوه برنامه سازی سیستم

دانلود فایل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

روش طرح ریزی هدف فیبوناچی معمولی برای کالاها به دانلود کتاب برنامه سازی سیستم این صورت است که افزایش ۹۰ دلاری به قله موج ۳ مبنایی را برای اندازه گیری فاصله تا قله ارتدکس فراهم می کند. $۹۰×.۶۱۸=$۵۵٫۶۲ ، که وقتی به اوج موج III در ۱۲۵ دلار اضافه شود، ۱۸۰٫۶۲ دلار به دست می آید.  قیمت واقعی در اوج موج V 179.50 دلار بود که در واقع بسیار نزدیک است.  همچنین قابل توجه این است که قیمت طلا در ۱۷۹٫۵۰ دلار، کمی بیش از پنج (یک عدد فیبوناچی) برابر قیمت آن در ۳۵ دلار ضرب شده است.

سپس در دسامبر ۱۹۷۴، پس از کاهش موج اولیه A، قیمت طلا به بالاترین سطح تاریخ نزدیک به ۲۰۰ دلار در هر اونس رسید.  این موج موجی بود B از یک تصحیح مسطح منبسط شده، که در امتداد خط کانال پایینی به سمت بالا خزیده بود، همانطور که پیشروی های موج اصلاحی اغلب انجام می دهند. همانطور که در شخصیت یک موج “B” مناسب است، صحت پیشروی غیر قابل کتمان بود. اول،  پس‌زمینه خبری، همانطور که همه می‌دانستند، به نظر می‌رسید که طلا صعودی باشد، زیرا قانونی شدن مالکیت آمریکا در اول ژانویه ۱۹۷۵ موعد مقرر بود. موج B، به شیوه‌ای به ظاهر منحرف اما منطقی بازار، دقیقاً در آخرین روز سال ۱۹۷۴ به اوج خود رسید.  ثانیاً، سهام معادن طلا، چه در آمریکای شمالی و چه در آفریقای جنوبی، عملکرد دانلود کتاب برنامه سازی سیستم قابل توجهی در پیشبرد نداشتند و با امتناع از تأیید تصویر صعودی مفروض، در مورد مشکل هشدار دادند.

موج c، یک فروپاشی ویرانگر، با کاهش شدید ارزش سهام طلا همراه بود و برخی را به جایی که پیشرفت خود را در سال ۱۹۷۰ آغاز کرده بودند، برد. از نظر قیمت شمش، نویسندگان در اوایل سال ۱۹۷۶ با رابطه معمول محاسبه کردند که  کم باید در حدود ۹۸ دلار رخ دهد، زیرا طول موج A در ۵۱ دلار، ضربدر ۱٫۶۱۸، برابر با ۸۲ دلار است، که وقتی از اوج ارتدکس در ۱۸۰ دلار کسر شود، هدف ۹۸ دلار است.  پایین ترین سطح برای اصلاح به خوبی در محدوده موج چهارم قبلی با درجه کمتر و کاملاً نزدیک به هدف بود، به قیمت بسته شدن لندن ۱۰۳٫۵۰ دلار در ۲۵ اوت ۱۹۷۶، ماه درست بین اوج بازار سهام تئوری داو در جولای و  اوج DJIA کمی بالاتر در سپتامبر.