دانلود کتاب استاتیک مریام ترجمه فارسی

دانلود کتاب استاتیک مریام
دانلود کتاب
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
برای به دست آوردن تصاویر دیجیتال به دو زیر سیستم نیاز است. اولین سنسور دانلود کتاب استاتیک مریام فیزیکی است که به انرژی تابیده شده از جسم مورد نظر ما پاسخ می دهد. دومی که دیجیتایزر نامیده می شود ، وسیله ای برای تبدیل خروجی دستگاه سنجش فیزیکی به شکل دیجیتالی است.
به عنوان مثال ، در دوربین فیلمبرداری دیجیتال ، سنسورها تراشه های CCD) خروجی الکتریکی متناسب با شدت نور تولید می کنند. دیجیتایزر این خروجی ها را به داده های دیجیتال تبدیل می کند. این مباحث در فصل ۲ پوشش داده خواهد شد.
سخت افزارهای تخصصی پردازش تصویر معمولاً شامل دیجیتالیزوری است که ذکر شد ، به علاوه سخت افزاری که عملیات اولیه دیگری را انجام می دهد ، مانند واحد منطق حسابداری (ALU) ، که عملیات حسابی و منطقی را به طور موازی روی کل تصاویر انجام می دهد. یک مثال از نحوه استفاده از ALU این است که به منظور کاهش نویز ، میانگین گیری تصاویر را به همان سرعت که دیجیتالی می شوند. این نوع سخت افزارها گاهی اوقات زیرسیستم جلویی نامیده می شوند و متمایزترین ویژگی آن سرعت است. به عبارت دیگر ، دانلود کتاب استاتیک مریام این واحد عملکردهایی را انجام می دهد که نیاز به داده های سریع (به عنوان مثال ، دیجیتالی سازی و متوسط ​​تصاویر ویدئویی با سرعت ۳۰ فریم بر ثانیه) دارد که رایانه اصلی معمولی قادر به انجام آنها نیست. یک یا چند پردازنده گرافیکی (در بالا ببینید) همچنین در سیستم های پردازش تصویر که عملیات ماتریس فشرده را انجام می دهند رایج است.
رایانه در یک سیستم پردازش تصویر ، یک رایانه همه منظوره است و می تواند از رایانه تا ابررایانه متغیر باشد. در برنامه های اختصاصی ، گاهی اوقات از رایانه های معمولی برای دستیابی به سطح مورد نیاز عملکرد استفاده می شود ، اما علاقه ما در اینجا به سیستم های پردازش تصویر عمومی است. در این سیستم ها ، تقریباً هر دستگاه مجهز از نوع PC برای کارهای خارج از خط پردازش تصویر مناسب است دانلود کتاب استاتیک مریام