دانلود رایگان کتاب آموزش کوهنوردی

دانلود کتاب آموزش کوهنوردی

دانلود کتاب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود رایگان کتاب آموزش کوهنوردی

بهترین مسیرهای کوهنوردی در ترکیه
Geyikbayırı- آنتالیا
صدها مسیر با مشکلات مختلف ، کوهی عالی برای کوهنوردان با هر مهارت. Pegasus در پروازهای مستقیم به آنتالیا معاملات بسیار خوبی ارائه می دهد که می توانید در اینجا بررسی کنید .

کوههای آلاداگ- کایسری- نایده
این کوهها که بعضاً به عنوان آلپ ترکیه خوانده می شوند ، یک مکان کوهنوردی محبوب هستند. دره Cimbar به خصوص در کوهنوردان باتجربه محبوب است. کوه ها در مرز نایده و کایسری قرار دارند و پگاسوس پروازهای بسیار خوبی را به کایسری ارائه می دهد که می توانید در اینجا بررسی کنید .

کوههای کایناک- ازمیر
یک جشنواره سالانه “صخره نوردی Kaynaklar” در اواخر بهار برگزار می شود ، که این مقصد را به یک مقصد محبوب در میان کوهنوردان تبدیل می کند. Pegasus در پروازهای مستقیم به ازمیر معاملات بسیار خوبی ارائه می دهد که می توانید در اینجا بررسی کنید .

دریاچه بافا- مولا
مکانی مناسب برای صخره های کوتاه صخره ای “بولدرینگ”. نمای دریاچه بافا یک شرکت زیبا برای این صعود است. از طریق ازمیر می توانید به راحتی به مولا ، بهشتی کوچک روی زمین ، دسترسی پیدا کنید. Pegasus در پروازهای ازمیر معاملات بسیار خوبی ارائه می دهد که می توانید در اینجا بررسی کنید .

Çitdibi- آنتالیا
Çitdibi به دلیل چالشی که ارائه می دهد مشهور است. کوهی است برای فتح کوهنوردان باتجربه. Pegasus برای یک ماجراجویی عالی ، پروازهای عالی به آنتالیا را ارائه می دهد .

کوههای Kaçkar- ریزه
بهترین مقصد ترکیه برای مسیرهای یخی کوه های Kaçkar است. مناظر قله ها یک نوع است. از ترابزون می توانید به راحتی به Rize برسید. Pegasus پیشنهادات بسیار خوبی را در پروازهای ترابزون ارائه می دهد که می توانید در اینجا بررسی کنید .

دره عمودی Balllarkayalar – Kocaeli دانلود رایگان کتاب آموزش کوهنوردی
بیش از صد مسیر همراه با همجواری آن با استانبول این مکان را به مقصدی مطلوب برای کوهنوردان تبدیل کرده است. این دره همچنین یک مکان عالی برای اردو زدن است. کوچائلی بسیار به استانبول نزدیک است. از طریق پگاسوس می توانید با بهترین قیمت به استانبول برسید .

Datça- Muğla
یک چالش واقعی ، این مکان توصیه نمی شود مگر اینکه از مهارت و تجربه کوهنوردی بسیار مطمئن باشید. از ازمیر می توانید به راحتی به مولا برسید. Pegasus در پروازهای مستقیم به ازمیر معاملات بسیار خوبی ارائه می دهد که می توانید در اینجا بررسی کنید .

اوزوندره- ارزروم
یک نقطه عالی با یک زمین صخره ای در تابستان و یک زمین یخی در زمستان. سالانه “جشنواره بین المللی صعود روی یخ” که در ژانویه برگزار می شود ، اوزوندره را به مکانی محبوب برای کوهنوردان تبدیل می کند. با بهترین معاملات می توانید از طریق پگاسوس به ارزروم بروید .

بهترین مسیرهای کوهنوردی در جهان
مونت بلان- فرانسه
مونت بلان بلندترین قله اروپای غربی است که ۴۸۱۰ متر ایستاده است. قطعاً یک چالش ، اما سخت ترین قله آلپ نیست ، اغلب توسط کوهنوردان ترجیح داده می شود. Pegasus در پروازهای مستقیم به لیون ، مارسی یا ژنو ، از آنجا که می توانید به مون بلان بروید ، معاملات بسیار خوبی را ارائه می دهد .

The Matterhorn- سوئیس
شاید نمادین ترین کوه جهان ، The Matterhorn همان چیزی باشد که در میله های شکلات Toblerone می بینید. صعود خیلی دشوار نیست ، اما در حدود ۱۰ ساعت کوهنوردی و بدون وقفه طولانی ، این یک تجربه کوهنوردی کلاسیک است. Pegasus در پروازهای مستقیم به ژنو معاملات بسیار خوبی ارائه می دهد که از این طریق می توانید به راحتی به Matterhorn برسید.

توبکال- مراکش دانلود رایگان کتاب آموزش کوهنوردی
مطمئناً مقصد زیبایی Toubkal است. این سفر کوهنوردی زیادی را شامل نمی شود و برای کوهنوردان مبتدی که می خواهند سفری راضی کننده داشته باشند ، در ارتفاع ۴۱۶۷ متری ایستاده اند. Pegasus در پروازهای مستقیم به کازابلانکا معاملات بسیار خوبی را ارائه می دهد که می توانید از آنجا راهی توبکال شوید.

اگر قصد سفر با تجهیزات خود را دارید ، ممکن است هزینه های اضافی داشته باشد. برای بررسی جدول قیمت خدمات اضافی می توانید اینجا کلیک کنید.

هزینه های اضافی تجهیزات ورزشی

لیست ورزش های شدید