دانلود رایگان کتاب آموزش عکاسی دیجیتال

دانلود کتاب آموزش عکاسی دیجیتال

دانلود کتاب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود رایگان کتاب آموزش عکاسی دیجیتال

تعیین می کند.

ISO ای که انتخاب می کنیم به شرایط بستگی دارد – وقتی هوا تاریک است باید ISO را به یک عدد بالاتر برسانیم ، هر چیزی را از ۴۰۰ تا ۳۲۰۰ بگوییم زیرا این باعث می شود دوربین نسبت به نور حساسیت بیشتری داشته باشد و پس از آن می توانیم از تاری استفاده کنیم.

در روزهای آفتابی می توانیم ISO 100 یا تنظیم خودکار را انتخاب کنیم زیرا نور بیشتری برای کار داریم.

۹حرکت برای ایجاد حرکت
ده-نکته-عکاسی-دیجیتال-نکته ۹
اگر می خواهید سوژه ای را در حال حرکت بگیرید ، از روش panning استفاده کنید. برای این کار ، سرعت شاتر را در دو مرحله کمتر از حد ضروری انتخاب کنید – بنابراین برای ۱/۲۵۰ ، ما ۶۰/۱ را انتخاب می کنیم. دوربین خود را روی سوژه نگه دارید و انگشت خود را تا نیمه روی شاتر قرار دهید تا فوکوس قفل شود و وقتی آماده هستید ، عکس بگیرید و یادتان باشد که هنگام حرکت آنها را دنبال کنید.

در صورت امکان برای جلوگیری از لرزش دوربین و بدست آوردن خطوط حرکتی واضح ، از سه پایه یا مونوپاد استفاده کنید.

۱۰با سرعت شاتر آزمایش کنید دانلود رایگان کتاب آموزش عکاسی دیجیتال
۱۰-نکته-برتر-عکاسی-دیجیتال ۱۰
ده-نکته-عکاسی-دیجیتال-نکته ۱۱
برای ایجاد جلوه های جالب از بازی با سرعت شاتر نترسید.

هنگام گرفتن شات تایم شبانه ، از سه پایه استفاده کنید و سعی کنید با سرعت شاتر ۴ ثانیه تنظیم کنید. خواهید دید که حرکت جسم همراه با برخی از مسیرهای نور گرفته می شود.

 

اگر سرعت شاتر سریعتر از ۱ / ۲۵۰th ثانیه را انتخاب کنید ، مسیرها طولانی و روشن نخواهند بود. در عوض ، عمل را مسدود خواهید کرد.

سعی کنید از ترکیبات دیگر با اشیا moving در حال حرکت یا پس زمینه مانند امواج در ساحل ، جمعیتی که در حال پیاده روی هستند ، ماشین ها در حال رفت و آمد هستند ، با سرعت شاتر مختلف عکس بگیرید تا حرکت تاری را ضبط کنید یا عکس های فوری را که به موقع همه چیز را منجمد می کند ، بگیرید.

هر زمان از سرعت شاتر پایین برای تاری حرکت استفاده می کنید ، بسیار مهم است که دوربین از بین برود تا لرزش دوربین از بین برود. ما سه پایه قابل حمل AmazonBasics 60 اینچ را به عنوان یک 101 عالی سطح پایین برای عکسبرداری با سرعت شاتر پایین توصیه می کنیم.

!نکته BONUS: بیشتر در یادگیری سرمایه گذاری کنید (و در زمینه دنده کمتر باشید) دانلود رایگان کتاب آموزش عکاسی دیجیتال
ده-نکته-عکاسی-دیجیتال-نکته ۱۱
اگر به فکر صرف هزاران دلار برای دوربین ها و لنزهای جدید هستید ، خوب فکر کنید.

مردم اغلب ناامید می شوند که اسباب بازی های براق و جدید آنها عامل “عجب” مورد انتظار را تولید نمی کنند.

 

شما می توانید حتی با یک دوربین دیجیتال متوسط ​​و مجهز به لنز زوم استاندارد ، عکس های خیره کننده ای بگیرید که به آنها افتخار کنید. اما شما باید درک درستی از اصول داشته باشید.

به همین دلیل است که مهارت در ترکیب و نور قبل از صرف هرچیزی برای تجهیزات جدید بسیار مهم است. دانلود رایگان کتاب آموزش عکاسی دیجیتال

ما برای بهبود چشمگیر عکاسی ، دوره زیر را توصیه کردیم:

مسترکلاس: آن لیبوویتس عکاسی را آموزش می دهد