دانلود کتاب آموزش گرامر زبان انگلیسی PDF

دانلود کتاب آموزش گرامر زبان انگلیسی PDF

دانلود کتاب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود کتاب آموزش گرامر زبان انگلیسی PDF

اگر مراحل خاصی را دنبال کنید ، حتی با داشتن لیستی از منابع عالی ، یادگیری آسان تر خواهد بود.

۱٫ هدف داشته باشید. داشتن هدف به شما کمک می کند تا تمرکز ایجاد کنید. برای یادگیری گرامر خود یک هدف خاص مانند احساس راحتی در مصاحبه شغلی یا رفع اشتباهات گفتاری خود در زمان گذشته انتخاب کنید.

۲٫ آن هدف را به اهداف کوچک تر تقسیم کنید. اکنون که دانستید به چه چیزی می خواهید برسید ، می توانید نحوه رسیدن به آنجا را بفهمید.

بگذارید بگوییم که شما می خواهید اشتباهات گذشته خود را برطرف کنید. ابتدا باید بفهمید که این اشتباهات چیست. برای انجام این کار ، می توانید از دیگران بخواهید هنگام صحبت خود به اشتباهات شما اشاره کنند ، خود را ضبط کنید و با دقت گوش دهید ، درباره زمان های گذشته که کمتر با آنها آشنا هستید کار کنید و بیشتر.

روی هر کاری که کار می کنید ، باید راهی برای تجزیه آن به قطعات کوچک تر پیدا کنید. دانلود کتاب آموزش گرامر زبان انگلیسی PDF

۳٫ هر بار روی یک موضوع تمرکز کنید. سعی نکنید همه چیز را یک باره یاد بگیرید. درعوض ، هر بار یک قانون را بیاموزید و تمرین کنید ، و از آن قانون استفاده کنید و آن را مرور کنید تا آنقدر خوب آن را بدانید که بتوانید آن را به شخص دیگری بیاموزید.

۴- چند دقیقه در روز مطالعه کنید. برای یادگیری زبان انگلیسی نیازی به ساعت ها مطالعه نیست. تنها ۵ تا ۱۰ دقیقه در روز طول می کشد ، به شرطی که از آنها هوشمندانه استفاده کنید.

هر روز ، می توانید یک قانون دستور زبان بخوانید ، چند تمرین انجام دهید و سپس آن را برای بقیه روز تمرین کنید. طی دو روز آینده ، هنگام نوشتن و صحبت کردن از این قانون استفاده کنید تا مطمئن شوید که آن را فراموش نکرده اید. در حالی که هر چیزی را به انگلیسی می خوانید ، تماشا می کنید یا به آن گوش می دهید به دنبال نمونه هایی از این قانون باشید.

این مراحل را دنبال کنید ، و قبل از اینکه بدانید با دستور زبان انگلیسی احساس راحتی بیشتری خواهید کرد.

نحوه استفاده از این لیست منابع دستور زبان انگلیسی دانلود کتاب آموزش گرامر زبان انگلیسی PDF
ما لیستی از چندین وب سایت عالی را تهیه کرده ایم که در آنها می توانید قوانین دستور زبان را بیابید ، مهارت های خود را بسنجید یا سریع به س gramال دستور زبان بپردازید. این لیست جامع نیست ، به این معنی که شامل هر وب سایت گرامر در اینترنت نیست. این می تواند یک لیست عظیم باشد!

در عوض ، ترکیب خوبی از منابع مفید برای هر نوع یادگیری گرامری که می خواهید انجام دهید ، پیدا خواهید کرد. شما (و نباید) از همه وب سایت ها استفاده خواهید کرد. در عوض ، به اطراف نگاه کنید و چند سایت مورد علاقه خود را پیدا کنید!

سپس – و این مهم است – در واقع از آنها استفاده کنید. وب سایت را در رایانه و تلفن خود علامت گذاری کنید ، اگر برنامه وجود دارد ، برنامه را بارگیری کنید و یکی یا دو مورد را در برنامه یادگیری خود بگنجانید. با انجام این کار اطمینان حاصل می کنید که به طور منظم از وب سایت ها بازدید می کنید و از آنها یاد می گیرید.

برای یادگیری گرامر آنلاین انگلیسی ۲۰ وب سایت باید بازدید کنید
دستور زبان بایت
گرامر انگلیسی را بصورت آنلاین یاد بگیریدآیا رایگان است؟ آره. بهترین برای: زبان آموزان متوسط؛ درسهای سریع و سرگرم کننده؛ یادگیری اصطلاحات گرامر و مفاهیم گرامر دشوارتر ؛ یادگیری با ارائه پاورپوینت .

دانلود کتاب آموزش گرامر زبان انگلیسی PDF
توضیحات: Grammar Bytes دارای دروس و تمرین های گرامر به اندازه لقمه (مینی) است که به روشی کاملاً دوستانه و گاه احمقانه ارائه شده است. تمرینات تعاملی به شما امکان می دهد مهارت های خود را بسنجید ، و همچنین شامل توضیحات قابل فهم با پاسخ های صحیح است.

علاوه بر تمرینات ، Grammar Bytes به شما دستورالعمل های گرامری را برای ارجاع سریع ، به علاوه واژه نامه اصطلاحات دستور زبان ، می دهد .

Grammar Bytes صفحاتی دارد که می توانید چاپ کنید. اگر می خواهید تمرینات را با دست انجام دهید – یا کپی از قوانین دستور زبان را تهیه کنید که می توانید مفید باشید ، این موارد مفید است.

این سایت همچنین یک تمرین هفتگی گرامر را در حساب توییتر خود ارسال می کند . دانلود کتاب آموزش گرامر زبان انگلیسی PDF

FluentU
گرامر انگلیسی را بصورت آنلاین یاد بگیریدآیا رایگان است؟ نه ، اما یک دوره آزمایشی رایگان وجود دارد که می توانید با استفاده از آن همه فیلم ها و ویژگی ها را امتحان کنید.